Borgila armband sterlingsilver
2020-05-12
770881
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORGILA, armband, sterlingsilver, Stockholm, 1946, dekor i form av blommor, öppen låsögla, bredd ca 18 mm, längd ca 18.5 cm, vikt ca 38 g
Bruksslitage, smärre repor