Bokhylla
2020-05-15
770873
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, för hörn, 1900-talets första hälft, bonad björk, toppskivornas mått 123x32 cm vardera, bokhyllornas längd 90 cm vardera, höjd 114 cm
Åldersrelatrat slitage, torrsprickor, några fläckar