Stekfat Kina
2020-05-12
770864
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STEKFAT, Kina, 1700/1800-tal, motiv med landskap, underglasyrblått, största mått ca 31x21 cm
Genomgående lagning