Taklampa Ateljé Lyktan
2020-05-13
770639
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, taklampa/gatlampa, industristil, svart- och grålackad metall, för en ljuspunkt, diam 53, höjd 58 cm
Ej funktionstestad, repor, bruksslitage