249 - Vitrinbord
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
VITRINBORD, glas, mahogny m fl träslag, sengustaviansk stil, 1900-tal, höjd 69, 70 x 46,5 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
770568
Päivämäärä:
2020-08-21