Kaffeservis i silver
2020-05-11
770542
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, rokokostil, svenska importstämplar, invändig förgyllning, höjd ca 9-20 cm, vikt ca 823g