Bordsdekorationer orientaliska
2020-05-25
770517
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSDEKORATIONER, 2 st, orientaliska, 1900-talets fjärde kvartal, i form av bonsaiträd i bl a glas och ståltråd samt kruka i porslin, höjd 20 respektive 23 cm.
Något slitage.