Flaska Satellite B. Vallien för Kosta Boda
2020-05-12
770503
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN, flaska, glas, "Satellite", Kosta Boda, signerad, höjd 41 cm
Smärre slitage