Carl Fredrik Reuterswärd
2020-05-15
770491
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition - O, signerad och numrerad, färglitografi, ca 85x59 cm