Ytterfoder brons Japan
2020-05-11
770456
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YTTERFODER, brons, Japan, 1900-tal, med hänklar, ristad dekor av tranor, höjd ca 23, diameter 25 cm
Slitage