Vakummätare
2020-05-11
770282
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAKUMMÄTARE (3), 1900-talets första hälft, mässing och glas, största diameter ca 20 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej