Bordslampa
2020-05-13
770280
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDLAMPA, 1900-talets andra hälft, med touchfunktion, off white och förkromad metall, höjd ca 70 cm
Obetydligt slitage