Salladsbestick
2020-05-12
770250
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 200 SEK |
SALLADSBESTICK, 2 dlr, silver samt bakelit, stämplade Minerva, Paris, originaletui, längd ca 27 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage