Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-05-11
770204
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Buskskvätta, signerad Kliuchnikov, olja på duk, 33x24 cm