Rashid Adgamow oljemålning
2020-05-11
770194
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RASHID ADGAMOW (född 1951): Nybroviken Strand Hotell, signerad, olja på duk, ca 33x41 cm, oramad