Guena Rogozny oljemålning
2020-05-11
770184
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUENA ROGOZNY (född 1948): Blomsterstilleben, signerad Rogozny, olja på duk, 60x80 cm, oramad