Ljuskrona
2020-05-11
770182
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, 6 st ljusarmar, behängd med olikformade prismor, höjd 80, diameter 65 cm
Bruksslitage, enstaka prismor kan saknas