Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PER-ÅKE PERSSON (född 1950): Frihetsgudinnan, signerad a tergo Per-Åke Persson New York 2009, numrerad 4/10, fotografi, C-print, 69x49 cm
Zustandsbeschreibung
770118
2020-05-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner