Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SEXTANT, tidigt 1900-tal, Cox & Coombes Devonport & Plymouth, England, mässing, längd ca 24 cm
Ingår i temaauktionen "Nautica"
Zustandsbeschreibung
Smärre åldersrelaterat slitage
770048
2020-05-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner