Bordslampor
2020-05-18
770043
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd 42,5 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestade.