Bordslampor Orrefors
2020-05-18
770039
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPOR, ett par, Orrefors, 1900-talets andra hälft, bärnstensfärgat glas samt klarglas, höjd 27,5 cm.
Bruksslitage, ej funktionstestade.