Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark 1890-1958): Handel vid Gl Strand Köpenhamn, signerad S C Bjulf 1921, olja på duk, 65x58 cm
Zustandsbeschreibung
769928
2020-05-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner