Oskar Bergman akvarell
2020-05-09
769924
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Vinterlandskap, signerad och daterad Oskar Bergman 1945, akvarell, 35x50 cm