Klubbat för:
1 600 SEK
1 000 SEK
KITTEL, 18/1900-tal, koppar, kulfötter i mässing, höjd ca 34, diameter 50 cm
Sannolikt senare fötter, bucklor, delvis intrycka fötter
769817
2020-05-08