Silverskedar
2020-05-11
769804
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKEDAR, 5 st, silver, 1800-tal, matsked med åldermansstämpel samt Stockholm, längd 21 cm, 4 teskedar olika mönster, längd 12-13 cm, totalvikt ca 94 g
Bruksslitage, matsked med spricka