Bengt Lindström
2020-05-07
769789
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström och numrerad 21/150, färglitografi, ca 74x53 cm