Bengt Lindström färglitografi
2020-05-07
769787
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström och numrerad 21/150, färglitografi, ca 74x53 cm