Yrjö Edelmann litografi
2020-05-10
769680
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagna paket i rosa och grått, signerad samt E.A. XX/XXVI, ca. 44x60 cm, oramad