Jan Stenmark färgoffset
2020-05-11
769539
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JAN STENMARK (född 1949): "Oändligheten är gjord av allas vår oförmåga att förstå den", signerad Jan Stenmark, numrerad 174/250, färgoffset, bladmått ca 66x48,5 cm
Löst blad