Uno Vallman oljemålning
2020-05-11
769529
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): "Lindersåker", signerad Uno Vallman, daterad 1959, olja på duk, ca 32 x 39 cm