Peter Dahl litografi
2020-05-11
769520
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, restauranginteriör, signerad, EA-upptaga, ca 78x56,5 cm
Löst blad