Bordslampa
2020-05-07
769446
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, kupa i orange glasmassa, höjd 50 cm
Ett stag av, bruksslitage