Golvlampa
2020-05-06
769347
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1960-tal, kromad metall samt mässing, ställbar i höjd samt med kulled vid skärmen, högsta höjd ca 135 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage, glödlampshållarens sockel med gängor saknas