Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
BORDSUR, Louis XVI-stil, Frankrike, förgylld, vitemaljerad urtavla med blåa romerska siffror, nyckel medföljer, pendel saknas, höjd ca 34, bredd 40 cm
Slitage
769293
2020-05-12