AGDA HOLST: Porträtt av författarinnan Ulla Bjerne

Klubbat för:

88 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): Porträtt av författarinnan Ulla Bjerne, signerad och daterad Agda Holst Paris 1927, olja på duk, 80,5x65 cm

UTSTÄLLD: Med ögon känsliga för grönt, Säfstaholms Slott, 2008

Ytsmuts

769156

2020-05-10