Ljuskrona
2020-05-06
769126
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets slut, stomme i massiv mässing, 8 ljusarmar, behängd med olikslipade prismor, stamglas, höjd ca 90, diameter 50 cm
Bruksslitage