Bordslampa
2020-05-07
768979
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1930/40-tal, patinerad brons, höjd (t o m fästet) ca 43 cm
Funktionen garanteras ej, slitage