Taklampa
2020-05-07
768950
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1920/30 -tal, Art deco, 6 ljuspunkter, stomme i patinerad brons, skärm i papper eller pergament, höjd ca 60 cm, diameter
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage