Olle Bonniér serigrafi
2020-05-07
768945
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (1925-2016): komposition, signerad samt numrerad 160/160, färgserigrafi, mått ca 38x58 cm
Löst blad