Tekanna koppar fat Kina
2020-05-05
768877
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEKANNA, TEKOPPAR (2) med fat, 1800-talets början, Kina, porslin, underglasyrblått, höjd ca 6-12 cm
Skador