Taklykta
2020-05-08
768864
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TAKLYKTA, metall, glas, 1900-talets första hälft, höjd exkl kedja ca 70 cm
slitage