Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
DOSOR, 8 st., emalj, 17/1800-tal, olika former, fattningar av mässing, längd 4,5-8 cm
Zustandsbeschreibung
skador
slitage
lagningar
768850
2020-08-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner