Gustav Rudberg litografi
2020-05-07
768771
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Kustvy, signerad Gustav Rudberg, numrerad 99/200, färglitografi, bildmått 46x71 cm