Stig Jonzon Oljemålning
2020-05-05
768595
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STIG JONZON (1913-1987): "Stockholmsutsikt" olja på pannå, signerad och daterad 1942, 46x55 cm
ÖVRIGT:
Från Statens Hanvterksinstitut