Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, polykrom figurframställning, fattningar av mässing, längd 8-8,5 cm
sprickor lagningar slitage skador
768592
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här