Vas
2020-05-09
768493
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VAS, Kina, 1800/1900-tal, figural dekor samt med kinesiska tecken, senare sockel i trä, höjd ca 47 cm
Slitage