Rysk empire ampel
2020-05-17
768327
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 EUR |
EMPIRE AMPEL, Ryssland 1800-talets början, för sex ljus, stomme av patinerad koppar och förgylld brons, diameter 57 cm, höjd 82 cm
Slitage, mindre skador och delar saknas