Fåtölj bambu
2020-05-05
768314
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets slut, stomme i bambu och rotting, snurrfunktion, sitthöjd ca 37, rygghöjd ca 98 cm
Bruksslitage