Adrian Van Arkel oljemålning
2020-05-05
768278
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Port, signerad Van Arkel, olja på duk, ca 65x50 cm