Sture Meijer litografi
2020-05-05
768200
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
STURE MEIJER (född 1931), Komposition med tre kvinnofigrer, signerad och daterad 93 samt numrerad 261/275, ca 40x50 cm